Little Dream Colours Little Ocean
8714993830033
Laatste items in voorraad
€ 9,95
Inclusief belasting
- Superstar Aqua Face- and Bodypaint
- Dream Colours gemixte kleuren
- 45 gram
- 1 stuks
Superstar Little Dream Colours Little Ocean
Prachtige zeewaardige combinatie van velvet petrol, golden blue, golden green en seashell.
Deze kleinere uitvoering van de superstar splitcake schmink is geschikt voor het aanbrengen van meerdere kleuren in één keer, met een spons of penseel al dan niet in combinatie met schmink sjablonen
Het kleurengamma van de Superstar waterschmink heeft een levendig pigment en is een heerlijk zachte substantie om mee te werken.
Doordat de schmink al water geactiveerd is heeft hij minder water nodig dan andere merken.
De matte kleuren zijn geschikt voor zowel een basis als voor het lijnwerk
De schminkt mengt zich goed op de huid en met andere kleuren.
Aanbrengen met een penseel of een vochtige spons.
Verwijderen met een washand met koud water en zeep, warm water opent de poriën waardoor de schmink juist meer in de huid trekt. Daarom adviseren wij om koud water te gebruiken.
Ook voor het schoonmaken van de penselen en sponsen adviseren we koud water en zeep.
Gebruik geen babydoekjes, olie doekjes of afschmink op olie of vet basis daardoor trekt de schmink alleen maar meer in de huid.
De schmink wordt in Nederland geproduceerd en voldoet aan alle strenge eisen van de Europese Cosmetica Wetgeving (1223/2009/EG). Het bevat geen parabenen, geen gluten, geen parfum en is niet getest op dieren.
- Breedte
- 35 mm
- Hoogte
- 55 mm
- Diepte
- 10 mm
No reviews
Je bent misschien ook geïnteresseerd in