Qualatex 160Q Rose
071444625975503
Laatste items in voorraad
€ 9,25
Inclusief belasting
- 100 stuks
- Modelleer ballonnen
- Niet doorzichtig
Qualatex 160Q Rose Modelleerballon
Zacht Roze gekleurde ballon, prachtig om bloem of roos van te vouwen
160 staat voor de maat van de ballon; deze is 1 inch (2,54 cm) breed en 60 Inch (152,4 cm) lang.
Ballonmodelleren is het maken van figuren van opgeblazen ballonnen. Ook wordt er wel gesproken over ballon vouwen, ballonknopen of ballonplooien. Ballonnen entertainers treden op tijdens een evenement om de deelnemers te vermaken met het modelleren van ballonnen, die meestal worden weggegeven
Voor het maken van ballonfiguren wordt meestal gebruik gemaakt van dunne lange ballonnen die met een pompje kunnen worden opgeblazen. Er zijn veel ballondieren die kunnen worden gemaakt van één ballon. Het basisfiguur is een hond. Door de verhoudingen aan te passen kunnen van dezelfde basisvorm meerdere dieren worden gemaakt
De 160Q ballon wordt meestal gebruikt samen met de 260Q ballon.
Latex ballonnen worden geproduceerd uit het sap van de rubberboom. Het wordt verzameld zonder de boom te schaden door het gebruik van een milieuvriendelijk, eeuwenoud proces vergelijkbaar met de methode gebruikt voor het verzamelen van het sap van esdoorns voor siroop.
Vanwege de veelzijdigheid en de vraag naar rubber, zijn deze tropische regenwoud bomen zeer waardevolle, zeer begeerde - en goed beschermde natuurlijke hulpbronnen. Deze waardevolle bomen spelen een even belangrijke ecologische rol in het fragiele ecologische evenwicht van de aarde door het verwijderen van kooldioxide uit de atmosfeer die opwarming van de aarde voorkomt. Een latex ballon is gemaakt van 100 procent biologisch materiaal en is 100 procent biologisch afbreekbaar.
Onderzoek heeft aangetoond dat onder vergelijkbare omstandigheden latex ontleedt met dezelfde snelheid als een eikenblad.
No reviews
Je bent misschien ook geïnteresseerd in